Pozadí hlavička

OUTSOURCING

Pořebujete udržovat software nebo hardware, ale přijímat vlastní zaměstnance pro Vás nemá smysl?

Pak je pro Vás outsourcing správným řešením. Kompletním převzetím aplikace, služeb i infrastruktury Vám uvolníme ruce. Vyhnete se tak nákladům na zajištění infrastruktury. Vše je pro vás zajišťováno jako komplexní služba s garancí upgrade produkčních HW prostředků, zajištěním pravidelného zálohování dat a dohledovou službou.


Internet a Hosting

Internet - tato služba již není pro nové zákazníky poskytována

Internetové připojení o následujících parametrech:

Rychlost stahování:

Maximální rychlost: 2 Mb/s
Inzerovaná rychlost: 2 Mb/s
Běžně dostupná rychlost: 1,2 Mb/s
Minimální rychlost: 0,6 Mb/s

Rychlost odesílání:

Maximální rychlost: 64 kb/s
Inzerovaná rychlost: 64 kb/s
Běžně dostupná rychlost: 40 kb/s
Minimální rychlost: 20 kb/s

Velká trvající odchylka= taková odchylka, která spočívá v souvislé detekovatelné změně výkonu služby k přístupu k internetu po souvislou dobu delší než 70 minut.

Velká opakující se odchylka= taková odchylka, která spočívá v alespoň třech detekovatelných změnách výkonu služby po souvislou dobu minimálně 3,5 minut v časovém úseku 90 minut.

Velké odchylky od inzerované rychlosti stahování nebo odesílání dat mohou mít za následek zpomalení a v extrémním případě až zastavení přístupu k internetu. To se projeví delší dobou odezvy, pozdější aktualizací či delší dobou stahování nebo odesílání dat v aplikacích, které využívají internet, a v nejhorším případě až nefunkčností takových aplikaci a služeb.V případě velkých odchylek od běžně dostupné rychlosti stahování nebo odesílání dat,má účastník právo danou datovou službu reklamovat.

Vzor smlouvy: Smlouva wlan.pdf

Hosting a IT outsourcing

Potřebujete webové stránky nebo webovou aplikaci? Zajistíme vám špičkový webhosting s kvalitním technickým zázemím a zákaznickou podporou.

 


Top