Pozadí hlavička

Mobilní aplikace

PROČ MOBILNÍ APLIKACI OD NÁS?


Trh s mobilními aplikacemi je obrovské odvětví, které stále roste. Naše společnost začala s vývojem mobilních aplikací kolem roku 2012, kdy jsme vytvářeli úspěšnou mobilní aplikaci pro zdravotnictví. Od té doby se v oboru rozvíjíme, v současné době vytváříme přenositelné aplikace pro hlavní mobilní operační systémy Android, iOS a Windows. Aplikace od nás dbají nejen na funkcionalitu ale i na uživatelský design, který je podle nás neméně důležitý. Aby bylo příjemné s aplikací pracovat, musí zaujmout!

1. NA SLOVÍČKO S PROJEKTOVÝM MANAŽEREM

V první řadě musíme zjistit, co by měla aplikace splňovat, v čem se bude odlišovat a jaká je vaše představa. Vše spolu u kávy probereme a vytvoříme specifikaci.


2. NA SLOVÍČKO S VÝVOJÁŘEM A UX DESIGNEREM

Po zjištění potřeb interně vše probereme s vývojáři a designery a společnými silami navrhneme co nejefektivnější řešení právě pro Váš projekt, které bude zajímavé jak graficky, tak i funkčně.


3. SPOLEČNÁ SCHŮZKA

Po vytvoření návrhu si nad něj společně sedneme a detailně ho probereme. Vyřešíme případné úpravy a specifikujeme si termíny a verze. Po odsouhlasení přecházíme na samotný vývoj.


4. VÝVOJ

V průběhu vývoje Vás průběžně informujeme o stavu a na společných schůzkách probereme betaverze.


5. DLOUHODOBÁ SPOLUPRÁCE

Po vyvinutí a důkladném otestování aplikaci zveřejňujeme. Tím však naše spolupráce nekončí, jsme tu pro Vás v průběhu dalších let pro podporu a další úpravy, které vyvstanou z provozu.


Top