Pozadí hlavička

V ČEM JSOU VÝHODY ZAKÁZKOVÉHO SOFTWARE?


Požadavky zákazníka mohou být často natolik specifické, že standardní "krabicové" aplikace je nejsou schopny splňovat. Naše společnost se primárně zabývá vývojem zakázkového software na míru našim zákazníkům. Náš vývojový tým má dlouholeté zkušenosti s vývojem rozsáhlých informačních systémů a aplikací. Pomocí našeho know-how a metody vývoje společně vyvineme řešení odpovídající Vašim potřebám. V průběhu vývoje jsme s Vámi stále v kontaktu, samozřejmostí je pak nasazení a integrace systému ve vaší společnosti a následná podpora.


Rádi Vám poskytneme konzultaci zdarma!

NEJČASTĚJI PRO KLIENTY ŘEŠÍME...


PROPOJENÍ SYSTÉMŮ

Integrace dílčích systémů ve společnosti bývá častým požadavkem. Cílem je propojit jednotlivé subsystémy do jednoho celku tak, aby pracoval co možná nejefektivněji za dosažení co největší možné udržovatelnosti.

VÝVOJ MODULŮ PRO SYSTÉMY

Máte zavedený systém, ale do vašeho oboru působnosti přibyla oblast, kterou neřeší? Pak je nejjednodušší variantou nechat si vyvinout modul na zakázku a integrovat ho do Vašeho systému.

OVLÁDÁNÍ STROJŮ

Pro několik společností jsme vytvářeli aplikaci pro ovládání strojů ve výrobě. Naše poslední aplikace pro ovládání tiskového stroje koncernu KBA získala v Německu ocenění za design.

REDESIGN APLIKACÍ

Nezvládá váš systém velké množství požadavků? Má zastaralé a těžkopádné rozhraní? Rádi Vám pomůžeme systém zefektivnit a odlehčit tak, aby byl intuitivní, moderní a efektivní.

VÝVOJ ZAKÁZKOVÝCH SYSTÉMŮ

Jsme schopni vyvinout Vám informační systém na míru. Jedná se o časově náročnější řešení, při kterém je nutný neustálý kontakt. Naše informační systémy využívají například nefrologická střediska v celé ČR i v zahraničí.

VÝVOJ DLE POŽADAVKŮ...

Ať už je Váš požadavek na aplikaci jakýkoli, kontaktujte nás a vše probereme. Je velmi pravděpodobné, že jsme za dobu naší působnosti něco podobného již dělali.

Jak spolupráce funguje?

vývoj diagram

Technologie


Pro náš poměrně široký okruh aplikací z různých oborů jsme museli zvládnout na profesionální úrovni všechny hlavní technologické platformy. Jazyky C/C++, C# a Java jsou u nás základními prostředky vývoje aplikací. MS Visual Studio a Eclipse jsou našimi nejpoužívanějšími vývojovými prostředími. Máme vybudovánu rozsáhlou sadu knihoven pro tvorbu aplikací ve Win32/MFC a na platformách .NET, ASP.NET, Java EE a Qt. Další technologie, které využíváme, jsou HTML5, DHTML, JavaScript, CSS3, VBScript, XML/XSLT, SOAP, Web Services, Visual Basic, SQL Server, Oracle. Nejsou nám cizí ani pojmy jako responzivní design, uživatelské testování, material design či user experience.

Top