Pozadí hlavička

Umíme mobilní aplikace...

Umíme mobilní aplikace

18.09.2014


Pro náš pilotní produkt NEFRIS jsme vyvinuli mobilní aplikaci, přenášející vybrané funkce přímo k lůžku pacienta prostřednictvím mobilního zařízení.

Jako mobilní zařízení lze použít tablety a „chytré“ telefony s operačním systémem Android (případně Windows 8 a iOS). Mobilní zařízení musí být připojené do počítačové sítě (WiFi) na středisku. Aplikace je optimalizovaná pro tablet o velikosti 6” a rozlišení 800x480, lze ji však bez problémů provozovat i na zařízeních jiných parametrů.

Nefris BedSide je on-line propojen s datbází a veškeré změny údajů jsou okamžitě zobrazeny v Nefrisu a naopak. Aplikace využívá systém přístupových práv Nefrisu.
U lůžka jsou personálu dostupná data ze dvou okruhů - skladové evidence a vizity pacientů. Pro skladovou evidenci je podporována čtečka čárových kódů, která může být nedílnou součástí tabletu (MioCARE A105).

Personál má k dispozici následující obrazovky:

  1. Přehled veškerého materiálu potřebného pro směnu
  2. Výdej materiálu u lůžka
  3. Naskladnění materiálu od dodavatele

Vizita pacienta je rozdělená do následujících bloků:

  • Náhled dialyzačního předpisu
  • Náhled současného + dvou minulých dialyzačních protokolů
  • Náhled nálezů dle zvoleného období rozdělených podle typu a času
  • Náhled laboratorních vyšetření dle zvoleného období rozdělených podle skupin a času s možností zobrazení jen patologických hodnot
  • Zápis poznámky – textový blok pro pacienta, který lze zobrazit a editovat z desktopové i mobilní aplikace, případně zvuková nahrávka
  • Náhled a úprava terapie

Ovládání programu je dotykové s využitím gest běžných pro danou platformu, jako je zětšování/ zmenšování textu, přetažením přechod na další položku a podobně.

 

Obrázek novinky
Zpět
Top